AlfaExtraNet

Sklep - wyszukiwarka

HUAWEI-HG8010H

Stan magazynowy: Niedostępny
Producent: Huawei

Opis produktu

Huawei EchoLife HG8010H to terminal ONT pracujący w technologii GPON. Wyposażony jest w gigabitowy port Ethernet oraz złącze GPON ze złączem SC/UPC.

Specyfikacja:

  • 1x RJ-45 Gigabit Ethernet
  • port GPON class B+
  • 1x złącze SC/UPC
  • Plug-and-play
  • zdalne zarządzanie z poziomu OLT, konfiguracja i diagnostyka