AlfaExtraNet

Sklep - wyszukiwarka

Alubox Gold

Stan magazynowy: Niedostępny

Opis produktu

Obudowa aluminiowa Gold Alubox przeznaczona jest do instalacji urządzeń serii RouterBoard oraz płyt o podobnym przeznaczeniu. Produkt charakteryzuje się ogromną uniwersalnością i bardzo przemyślaną konstrukcją. Płyta montażowa posiada standardowo otwory o rozstawie zgodnym z większością dostępnych płyt. W przypadku, kiedy standardowe otwory są niewystarczające, bardzo łatwo jest wywiercić nowe co pozwala na instalację praktycznie wszystkich płyt gdzie jedynym limitem będą gabaryty.
Na spodzie obudowy znajduje się pięć otworów, z czego cztery są uniwersalne, pozwalające na instalację pigtaili N-żeńskich lub dławików na kabel UTP a piąty jest przeznaczony do instalacji dławików UTP. Takie rozwiązanie eliminuje konieczność wiercenia a zatem dodatkowych nakładów pracy.
W komplecie oprócz obudowy i płyty montażowej dostarczane jest również jeden dławik, cztery zaślepki otworów, cztery dystansów wraz z śrubkami i nakrętkami do instalacji płyty. W zestawie znajdują się również cybanty i uchwyty do montażu anteny na maszcie.
Obudowa wykonana jest ze stopu aluminium o dobrych właściwościach mechanicznych. Dodatkową ochronę przed niekorzystnym wpływem środowiska zapewnia zewnętrzna powłoka lakieru. Uszczelka na krawędzi drzwiczek zabezpiecza wnętrze przed wodą. Drzwiczki są zamykane i zaciskane za pomocą czterech śrub na klucz typu imbus a samo gniazdo śruby wykonany jest w sposób uniemożliwiający ich wypadnięcie.

Specyfikacja:

Materiał Stop aluminium
Wymiary wewnętrzne (długość x szerokość) 255 mm x 200 mm
Wysokość od płyty (wraz z drzwiczkami) 74 mm
Wymiary płyty montażowej 250 mm x 195 mm
Wysokość dystansów montażowych 10 mm
Średnica masztu 20 mm – 40 mm
Ciężar 1,8 kg
Kolor Jasno szary
Elementy do instalacji płyty 4 dystanse samoprzylepne
Elementy do instalacji na maszcie 2 cybanty
Dodatkowe wyposażenie 1 dławiki, 4 zaślepki otworów