AlfaExtraNet

Sklep - wyszukiwarka

Kim jesteśmy

 AENET.PL Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą w dziedzinie dystrybucji i wdrażania zaawansowanych technologii teleinformatycznych. W naszym gronie pracują młode, energiczne i pełne zapału osoby , jak i najwyższej klasy specjaliści w tej dziedzinie mający za sobą pełen bagaż doświadczeń. Dzięki tak zgranemu zespołowi i bardzo szerokiej ofercie handlowej, jesteśmy w stanie sprostać każdemu przedsięwzięciu.

Oferta

 Głównym obszarem działalności naszej firmy jest sprzedaż i wdrażanie zaawansowanych technologii teleinformatycznych. Ofertę naszą kierujemy do dużych i małych przedsiębiorstw oraz firm z branży teleinformatycznej jak i jednostek samorządowych i administracyjnych. Jako sprzedawca staramy się w jak największym stopniu sprostać oczekiwaniom klienta, oferując mu możliwie jak najniższe ceny i wsparcie techniczne w pełnym zakresie.

Technologia

 W naszej ofercie znajdziecie państwo szeroką gamę produktów wiodących firm takich jak: Maipu, Signamax, Mikrotik, Ubiquiti, Tp-Link. Dzięki stalej współpracy jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie. Zapraszamy do współpracy wszystkich którzy chcą szybko, solidnie i w miłej atmosferze dokonać transakcji.