AlfaExtraNet

Sklep - wyszukiwarka

Medium moduł SFP+ 10G LC dual MM 850nm 300m DDM

Stan magazynowy: Dostępny
Producent: Medium

Opis produktu

Medium moduł SFP+ 10G LC dual MM 850nm 300m DDM

Specyfikacja:

  • Typ - SFP
  • Port - 10 Gbps LC SM MM
  • Długość fali TX - 850 nm
  • Długość fali RX - 850 nm
  • Zasięg portu - 300 m
  • Okablowanie portu - 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
  • WDM - nie
  • DDM - tak